Bohaterowie

Girl's Direction


Harriet
Jedna z czterech założycielek zespołu Girl's Direction. Osiemnastoletnia, urocza, kędzierzawa flirciara, według niej nawet twój tata nie był by dla niej za stary. Jej ubiorem w domu jest sama bielizna, uważa że jeśli jest na co popatrzeć to po co to chować. Największa fanka zespołu One Direction, po uszy zakochana w Stylesie.
"Ja w cale nie kleję się do chłopaków, to oni kleją się do mnie, nie moja wina że jestem taka urocza. A tak pro po to twój tata nie jest czasem po rozwodzie?"


Louisa
Współzałożycielka zespołu. Słodka, dziewiętnastoletnia z fascynującą grzywką, słabością do pasków i uzależnieniem od marchewek. Jest najstarsza z zespołu, a jednak zachowuje się jak dziesięcioletnia dziewczynka. Z fascynacja patrzy się na jej bromance z Harriet.
"Jak to skończyły się marchewki?! Co to za supermarket bez marchewek?! Ja zniosę skargę! Proszę powiadomić szefa że jeśli jutro nie zastanę tu marchewek to może spodziewać się policji!"


Nilla
Współzałożycielka zespołu. Śliczna, farbowana, osiemnastoletnia, irlandzka blondi. Lepiej nie zostawiać jej samej w kuchni, bo jest po prostu wszystkożerna, po pięciu minutach lodówka świeciła by pustkami.
"Chłopaki? Hym... czemu nie. Ale mój chłopak będzie musiał pogodzić się z tym że jem więcej od niego, więc lepiej nie zapraszać mnie do restauracji, grozi to mega rachunkiem."


Lia
Współzałożycielka zespołu. "Mammy Direction" tak nazywają tą osiemnastolatkę dziewczyny z zespołu, to ona czuwa nad tym by Harriet nie przystawiała się do żadnych z ich ojców, by Louisa nie pobiła się z kimś o marchewki, by Nilla nie pochłonęła całego sklepu podczas zakupów i by Zannie nie utopiła się w żelu do włosów i nie udusiła lakierem. Może wydawać się sztywna, ale nie brakuje momentów kiedy i ona zachowuje się jak Louisa. Jedną z jej słabości jest strach przed łyżeczkami.
"Zannie wyłaź z łazienki! Louisa zostaw tą marchewkę, to już dwudziesta dzisiaj! Harriet przestań gapić się na zdjęcie mojego taty! Nilla nie rzucaj tymi łyżeczkami bo dostane zawału!"


Zannie
Siłą i szantażami zmuszona do bycia członkinią zespołu. Buntownicza, podła i szczera do bólu, a jednak dla swoich przyjaciółek kochana, czuła i miła osiemnastolatka nie rozstająca się z lusterkiem i papierosami. Jako jedyna z zespołu nie cierpi One Direction, a już zwłaszcza Malika. Na zewnątrz wydaje się rozpuszczoną i zepsutą dziewczyną, ale w środku jest całkiem na odwrót. Pierwsze co zauważysz po wejściu do łazienki z której korzystała Zannie to kosmiczna ilość kosmetyków do włosów. 
"Nie, nie i nie! Jeśli zaraz nie polecisz mi po ten lakier do włosów to możesz tylko pomarzyć o tym że postawię nogę poza próg tego domu!"

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
One Direction
Od lewej: Niall, Liam, Louis, Zayn, Harry


Od lewej: Liam Payne,Louis Tomlinson, Zayn Malik, Niall Horan, Harry Styles 
Tak się zastanawiam... i dochodzę do wniosku że ich to chyba nie muszę przedstawiać ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz